Новини » Події 11 квітня, 2019, 18:35
Зеленський і підозра в наркозалежності: екс-заступник міністра охорони здоров'я дав свою оцінку
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський здав аналізи у лабораторії, яка належить його симпатику. Таким чином в його діях є конфлікт інтересів.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив колишній заступник міністра охорони здоров'я (2007-2008 рр.) Валерій Івасюк.

Ведучий програми поцікавився, як гість поставився до ідеї здачі аналізів кандидатами на посаду президента і чи не виникло якихось сумнівів у легітимності побаченого. У відповідь пан Івасюк сказав, що його здивувало, чому один із кандидатів відмовився від проходження експертного обстеження в установі, яка визнана як така, що здійснює експертне дослідження спортсменів світового рівня і яка має міжнародний сертифікат на здійснення саме таких експертиз. 

«Він відмовився проходити експертне дослідження, але водночас здав аналізи приватній лабораторній фірмі, яка належить його симпатику, є його прибічником і другом. Тобто не можна говорити, що в його діях немає конфлікту інтересів, окрім всього іншого», – зазначив пан Івасюк.

За його словами, в останні п'ять років окупації Криму та ОРДЛО Росія здійснює широкомасштабну наркотизацію та алкоголізацію населення цих територій, особливо молоді. Це пов'язано з тим, щоб наркоузалежнити від окупаційного режиму активну частину населення окупованих територій. Іншою причиною, на його думку, є те, що рано чи пізно ці території будуть повернуті Україні з психічно і фізично скаліченим населенням.

«Україна здебільшого боролася з ін'єкційним шляхом введення наркотиків, тобто найбільш ризикованим для передачі кривавих інфекцій, серед яких перше місце займає СНІД. Тепер здебільшого тяжкі наркотики вводяться саме так. Коли ці території були в лоні України, всі ВІЛ-інфіковані хворі лікувалися безкоштовно найкращими ліками. А тепер більша частина цих людей не отримують нічого, а решта отримують ліки низької якості», – зауважив Івасюк.

Зокрема пан Івасюк вважає, що є пряма залежність між ігнорування кандидатом в президенти Володимиром Зеленським проходження незалежної експертизи і проблеми окупації Криму і Донбасу.

«У поєднанні всіх цих чинників те, що здійснює Росія, є відтермінована диверсія в Україну. Чи здатен Президент України, стосовно якого є підозра в наркозалежності і він цю підозру ніяким чином не хоче спростувати, чи така особа здатна на подолання, профілактику і лікування таких ризиків? Звичайно, що ні. Якщо на посаду президента буде обрана особа, стосовно якої є найменша загроза в підозрі наркозалежності в минулому або тепер, то ризик наркотизації України зростає кратно», – переконаний гість програми.

Нагадаємо, 5 квітня Президент України Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі нарко- і алкоречовин в антидопінговому центрі НСК «Олімпійський». Процедура відбору крові проходила на камери, в режимі-онлайн. Швидкі тести не виявили в організмі Порошенка наркотиків.

Інший претендент на президентський пост – Володимир Зеленський теж здав аналізи, проте це відбулося в одній із приватних клінік. Додамо, аналіз крові у Зеленського брав масажист клініки «ЄвроЛаб» Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу «Мастер шеф» та знімався у серіалі «Свати».

Водночас, небажання Зеленського здавати волосся на аналіз викликало питання у штабу Порошенка.

Як виявилося, лабораторія взяла аналізи у Зеленського «заднім числом». Згодом Володимир Зеленський заявив, що з датою аналізів стався казус.

Крім того, 10 квітня Володимир Кличко закликав Порошенка та Зеленського пройти тести VADA. Петро Порошенко здав аналізи експертам VADA та заявив, що непроходження тесту – це приниження для країни.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:10 :49