Новини » Економіка 11 квітня, 2019, 18:26
Зарплатня Коболєва: доктор економічних наук вказав на міф, яким політики «годують» українців
ZIK
ZIK

Допоки буде суттєва різниця між державними і комерційними підприємствами та між розміром зарплат, до того часу буде неможливо залучити до керівництва держпідприємствами фахівців.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив доктор економічних наук Андрій Длігач.

Експерт зауважив, що не хотів би, щоб збільшення зарплат для топ-чиновників розглядали як виключно негативне явище.

«Уявіть собі, що це лише десятка керівників державних підприємств. Хоча ці зарплати є абсолютно реальними для керівників звичайних іноземних підприємств в Україні або великих українських підприємств... До того часу, поки ми будемо робити суттєву різницю між підприємствами державними і комерційними, і зарплати будуть відрізнятися, тоді ми не зможемо залучити до керівництва державними підприємствами дійсно фахових людей. А нам дуже важливо привести фахівців», – наголосив Андрій Длігач.

Він зазначив, що це було ключовою умовою реформи корпоративного управління, проте, наголосив експерт, вона провалена не через те, що прийшли не ті люди, а тому, що вона були незавершена.

Нагадаємо, як повідомили у Міністерстві фінансів України, реальна зарплата майбутніх керівників державних податкової та митної служб становитиме близько 60-70 тис. грн, зокрема оклад – 24 тис. грн.

Раніше у ЗМІ назвали «зарплатного» лідера серед керівників державних компаній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 17:37 :39