live
Новини » Регіони

У Чернівцях засудили до чотирьох років студента-іноземця, який купував наркотики за біткоїни

У Чернівцях суд виніс вирок студенту-іноземцю, який купив через Інтернет наркотики за біткоїни з подальшою метою збуту.

Про це повідомляє Єдиний державний реєстр судових рішень.

Встановлено, що студент із Чернівців, який є громадянином Білорусі, в лютому 2017 року змовився зі своїм знайомим та замовив через Інтернет таблетки екстазі з Нідерландів. За 401 таблетку наркотиків обвинувачений розрахувався 0,6 біткоїна, який вартував на той час $600.

Партію наркотиків відправили міжнародним переказом. Наявність у посилці заборонених речовин виявили під час її митного оформлення. Коли отримувач посилки передавав її обвинуваченому, їх затримала поліція.

Крім того, суд встановив й інший факт правопорушення. Під час ІІ етапу всеукраїнської студентської олімпіади з фармакології, яка проходила у Харкові, обвинувачений студент замовив через Інтернет 30 г амфетаміну для власного вживання. В суді обвинувачений пояснив це тим, що амфетамін покращує мозкову діяльність. Крім амфетаміну йому передали в закладці ще й пакет з марихуаною.

Частину наркотиків він одразу ж вжив у Харкові, а частину правоохоронці виявили у нього під час затримання.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою провину. Проте вказав, що не він був ініціатором купівлі наркотиків за кордоном, а його спільник. Він лише дав частину оплати і здійснив операцію з криптовалютою. Пом’якшувальними обставинами суд врахував визнання вини обвинуваченим, а також скоєння злочину у молодому віці.

Суд призначив обвинуваченому остаточну міру покарання у виді 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла.Loading...
Loading...
Loading...