Новини » Суспільство

Ріками тече нафта, а в колекторах – метан: у Раді заявили про екологічну катастрофу у Бориславі

Прем’єр-міністра України, керівників ДСНС та Львівської ОДА закликали негайно втрутитися у ситуацію, що склалася з екологією у місті Борислав на Львівщині, та захистити місцевих мешканців від небезпеки.

Про це під час ранкового пленарного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції «Самопомочі» Олег Березюк.

Депутат поінформував колег у залі ВРУ про катастрофічну екологічну ситуацію, яка склалася у місті Борислав на Львівщині. З його слів, нині у місті триває знищення інфраструктури з видобутку нафти, зникають робочі місця, через що місцеві мешканці змушені виїжджати на заробітки за кордон.

«Склалася катастрофічна ситуація з екологією: ріками тече нафта, а вчора, під час вимірювання концентрації метану у каналізаційних колекторах цього міста, концентрація метану – 26%, і це за 6%, які вважають вибухонебезпечними», – повідомив Олег Березюк та наголосив, що про ці проблеми місцева влада Борислава говорить не вперше.

Він звернувся до керівника уряду, ДСНС, голови Львівської ОДА з вимогою негайно втрутитися у ситуацію у Бориславі та захистити місцевих мешканців від небезпеки.

Як повідомляли раніше, міськрада Борислава та «Укрнафта» підписали меморандум про проведення екологічного моніторингу.

Loading...