Новини » Політика 11 квітня, 2019, 22:47
Політолог вимагає від кандидатів деталей: Найгірше в міжнародній політиці – непрогнозованість
ZIK
ZIK

Знаєте, що найбільше цінується у міжнародній політиці? Прогнозованість. Якщо країна бідна, корумпована, нерозвинена, то ці проблеми можна якось вирішувати. А якщо країна непрогнозована, – це найгірше, що може статися у міжнародній політиці. Тому прогнозованість має бути і під час дебатів, і під час виборчої кампанії, і після виборів.

На цьому в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK наголосив політолог Сергій Таран.

Він зауважив, що українське суспільство дуже цікавиться політикою, але зовсім не цікавиться деталями у політиці.

«Деталей їм не треба. Їм потрібні емоції. Емоції найкраще купляють. Ми бачимо це по цих виборах. Але країні потрібні деталі. Наприклад, у міжнародній політиці, у дипломатії кожна деталь має значення.

Якщо новообраний президент щось скаже щодо можливих прямих переговорів із Путіним, не пояснивши, що це може бути тільки у форматі «нормандської четвірки», якщо він не дасть цих деталей, то це буде сигнал для світу, що ми готові домовлятися. І Захід скаже (якщо Україна готова до діалогу): отже це ваша внутрішня війна, внутрішній конфлікт і громадянська війна. Це лише буде наслідком кількох необережних фраз і позицій», – застеріг Сергій Таран.

Гість програми наголосив, що в дипломатії політики говорять дуже обережно.

«Одного разу Трамп так наговорив, що в результаті це закінчилося відставкою низки чиновників. Наш парламент поки немає такої сили, щоби врівноважити якісь можливі непродумані слова чиновника. Він не такий досконалий. Тому я би вважав, країні потрібні ці деталі і потрібне їхнє обговорення. І світ на них чекає. Світ чекає відповіді», – акцентував Сергій Таран.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Другий тур виборів запланований на 21 квітня.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський». Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський»

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлію Тимошенко ведучою на дебати між ним і чинним Президентом. Після цього Порошенко вдруге відповів Зеленському: «Будьте мужиком, приходьте на дебати».

У БПП заявили, що Порошенко готовий прийти на дебати із Зеленським і 14 квітня, і 19 квітня. Згодом голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що Зеленський відмовився від дебатів на стадіоні 14 квітня.

Голова штабу Зеленського Іван Баканов 11 квітня запропонував, щоб дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка відбулися 19 квітня по телемосту у прямому ефірі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 19:44 :25