По 170 000 грн з кожної «євробляхи»: у травні вступають у дію нові штрафи, – голова АвтоЄвроСили

ZIK

У травні вступає у дію чергова частина закону щодо розмитнення автомобілів, що передбачає штрафи у сумі приблизно 170 тисяч гривень з кожного авто на «євробляхах».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик, голова ГО «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич.

Олег Ярошевич, коментуючи урядові ініціативи щодо виплат «тринадцятої пенсії» українцям, зауважив, що знає, звідки планують взяти кошти, необхідні для цього.

«22 травня вступає у силу інша частина закону щодо розмитнення. Там включаються штрафи щодо невивезених автомобілів, до порушення термінів перебування тощо. Це приблизно 170 тисяч гривень з однієї фізичної особи, яка залишилася на митній території України з автомобілем із порушенням митних правил. Я точно знаю, що у бюджет якимсь чином було внесено наповнення завдяки розмитненню, а потім – завдяки штрафу, який буде накладений на звичайних українців», – заявив Олег Ярошевич.

З його слів, заяви про допомогу пенсіонерам є популістськими і свідчать про непрофесіоналізм посадовців, які запевняють, що знайдуть для цього кошти. Проте нині реальних можливостей виділити кошти і забезпечити пенсіонерів належними виплатами немає, резюмував Олег Ярошевич.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що люди, які мають великий страховий стаж, але невисоку пенсію, можуть отримати «13-у пенсію» вже наприкінці цього року.

Як повідомляли, нардеп Вадим Івченко заявляв, що пенсійні доплати від розмитнення «євроблях» не зменшили «діру» у Пенсійному фонді, яка становить понад 140 млрд грн, тож наступних півроку в Україні можуть виникнути проблеми з виплатою пенсій.

Читайте більше новин на тему: євробляхи

Loading...