Новини » Політика 11 квітня, 2019, 14:21
«Невільні радикали» знов подали до суду, – Уляна Супрун
В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Фото: Микола Тис/ZIK
В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Фото: Микола Тис/ZIK

До Окружного адміністративного суду міста Києва знову надійшов новий позов проти виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я, – копія того, який був поданий у лютому. І знову від членів Радикальної партії, але цього разу вже від народного депутата Олексія Ленського.

Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці Уляна Супрун.

За її словами, позов з проханням заборонити Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я надійшов від народного депутата Радикальної партії Олега Ляшка Олексій Ленський.

«Знову провадження відкрито за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи. Офіційне пояснення підстав просто переписане з попередніх позовів своїх колег невільних радикалів. Свого роду «copy paste», але, мабуть, цього разу зі свого комп’ютера», – написала Супрун.

Вона також наголосила, що адвокатський запит по цьому позову до Міністерства охорони здоров’я України надійшов від тієї самої адвокатської фірми GoLaw law firm, що обслуговує звільнених раніше ректорів медичних університетів, Катерину Амосову і Валерія Запорожана.

«Ректорів, що приводять тітушок до університетів, чинять рейдерські захоплення і всіляко саботують роботу навчальних закладів. Ректорів, які персонально несуть відповідальність за низький рівень медичної освіти і високий рівень корупції в медичній сфері в Україні», – уточнює в. о. міністра.

По факту ж причина – порушення схем та корупційних потоків, звільнення одіозних медичних феодалів і пряма конфронтація з ними.

Нагадаємо, 5 лютого 2019 року суд заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень Міністра охорони здоров’я України. Рішення було прийнято за підсумками розгляду позову нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

Після цього, 14 лютого суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян за клопотанням Кабміну скасував тимчасову заборону виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я Уляні Супрун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:19 :17