Новини » Політика 11 квітня, 2019, 17:15
НАЗК виявило правопорушення у високопосадовців з Києва, Миколаєва та Дніпра
Фото: nazk.gov.ua
Фото: nazk.gov.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення стосовно заступника голови КМДА та внесло приписи головам Миколаївської та Дніпропетровської обласних рад.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Національне агентство направило до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення, складених стосовно заступника голови Київської міської державної адміністраціії Вячеслава Непопа, який займаючи посаду директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ», станом на 30 жовтня 2017 року протягом 7-ми місяців (з квітня по жовтень 2017-го) в умовах реального конфлікту інтересів видавав накази про нарахування премій своєму сину, який працював у його підпорядкуванні. Таким чином, посадовець вчинив адміністративні правопорушення, пов’язані із корупцією, відповідальність за які передбачено частинами першою та другою статті 172-7 КУпАП.

Національне агентство внесло припис голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко стосовно проведення службового розслідування з метою з’ясування причин та умов порушення Миколаївською обласною радою вимог частини першої статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», а саме: незатвердження антикорупційної програми Миколаївської обласної ради на 2018 рік та неподання її на погодження до Національного агентства.

Також внесено припис голові Дніпропетровської обласної ради Глібу Пригунову стосовно проведення службового розслідування з метою з’ясування причин та умов порушення Дніпропетровською обласною радою вимог частини першої статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», а саме: неподання антикорупційної програми Дніпропетровської обласної ради у 2018 році з повним комплектом документів, що унеможливило її розгляд та подальше погодження Національним агентством. Адже Законом України «Про запобігання корупції» передбачено не тільки затвердження антикорупційної програми обласної ради, а й її погодження Національним агентством.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 03:40 :51