Новини » Світ 11 квітня, 2019, 17:16
Мером Таллінна став етнічний кореєць Михайло Килварт

У четвер, 11 квітня, на позачерговому засіданні міських зборів Таллінна новим мером міста обрали центристи Михайла Килварта.

Про це повідомляє естонське видання err.ee.

За Михайла Килварта проголосували 45 депутатів. Проти – 25.

Для обрання мером необхідно було отримати як мінімум 40 голосів. Всього участь у голосуванні брали 70 з 79 депутатів міських зборів.

«Ми розраховували насамперед на підтримку Центристської фракції. Математично бачимо, що голосів було більше, значить, вони прийшли в тому числі від одиночних представників опозиції. Для мене це дуже важливо, бо я розумію, що ці голоси означають не політичну підтримку, а мою особисту підтримку», – сказав Михайло Килварт виданню «Актуальна камера».

Інших кандидатів на пост мера представлено не було. Голосування було таємним. Представники Партії реформ, Соціал-демократичної партії (СДП) і Isamaa заявили, що не підтримали кандидатуру Килварта.

Очільник фракції Партії реформ Крістен Міхал пояснив рішення проголосувати проти запропонованої кандидатури тим, що Михайло Килварт вирішив здатися без бою і допустити до влади на Тоомпеа Консервативну народну партію.

«Тим самим він підвів виборців Центристської партії і взагалі жителів Таллінна», – сказав Крістен Міхал.

Керсті Крахт, яка представляє Консервативну народну партію Естонії (EKRE), подякувала попередньому меру Тааві Ааса за виконану роботу й побажала ууспіхів Килварту.

За інформацією з Вікіпедії, Михайло Килварт народився у Казахстані 1977 року; за національністю – кореєць. Із трьох років проживає в Таллінні.

Закінчив юридичний факультет міжнародного соціального університету «LEX», а в 2004 році з відзнакою «I STUDIUM» за спеціальністю економічного права.

Естонський спортсмен, громадський діяч, політик. З 2011 року віце-мер Таллінна з питань молоді, спорту, культури, інтеграції та освіти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 23:36 :44