Новини » Суспільство 11 квітня, 2019, 6:10
Мексиканські археологи виявили загадковий підземний тунель під Пірамідою Місяця
Загадковий підземний тунель під Пірамідою Місяця
Загадковий підземний тунель під Пірамідою Місяця

Вчені-археологи з Національного інституту антропології та історії (Мексика) зробили приголомшливе відкриття. Вони виявили під пірамідою Місяця, яка розташовується в стародавньому місті Теотіуакан підземний тунель. Вони припускають, що він є входом в похоронну камеру.

Археологи вважають, що тунель символізує потойбічний світ.

Про це повідомляє видання Mexico News Daily, пишуть Акценти.

Піраміда знаходиться в древньому місті Теотіуакан, який був центром культурного і релігійного життя населення Південної Америки в 3 столітті до нашої ери. Процвітання міста тривало аж до 7 століття нашої ери. Вчені вважають, що по вулицях цього міста ходили представники різних народів, що населяли Південну Америку в різні епохи.

Вчені розповіли, що Піраміда Місяця була побудована в 200-450 роках нашої ери. Її головним призначенням було проведення ритуальних церемоній на честь таких божеств, як богиня води і Місяць Чальчіутлікуе.

Загадковий підземний тунель під Пірамідою Місяця
Загадковий підземний тунель під Пірамідою Місяця

Близько 30 років тому в цьому місці вже проводилися розкопки. Тоді були виявлені останки людей з деформованими черепами. Також були знайдені і артефакти з зеленого каменю – намиста і статуетки.

Сучасні технології дозволили археологам і вченим заглянути всередину піраміди. В результаті досліджень було знайдено тунель, який зараз знаходиться на глибині 8 метрів під поверхнею землі. Вхід в цей тунель розташовується на Plaza of the Moon. Також вчені припускають наявність ще одного входу на протилежному боці піраміди.

На даний момент археологи не знають, що знаходиться в похоронній камері. Однак знають, що підземні приміщення і тунелі символізують потойбічний світ і потоки священної води.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 18:45 :08