Новини » Львів 11 квітня, 2019, 16:04
Львівські школярі вчилися «оживляти» роботів
Фото: city-adm.lviv.ua
Фото: city-adm.lviv.ua

Учора, 10 квітня, завдяки співпраці Lviv Open Lab та «Школа Дружня До Дитини», у Центрі Довженка юні винахідники познайомились з дивовижним світом робототехніки та відчули себе справжніми інженерами. Діти конструювали, програмували та запускали власних роботів.

Про це повідомляє ЛМР.

Фото: city-adm.lviv.ua
Фото: city-adm.lviv.ua

З технічно складними конструкціями учнів 1−5 класів познайомила тренер з робототехніки «Школи Дружньої до Дитини» Ольга Доскочинська-Сокіл, за допомогою наборів Lego WeDo 2.0. Учасники майстер-класу «Створи і оживи свого космічного робота із Lego» працювали в групах по 3−4 особи, і кожній команді вдалося змайструвати свого робота, написати кілька рядків коду та запустити його в дію. Діти та їхні батьки вийшли із заходу в прекрасному настрої з очікуванням нових майстер-класів та відкриття простору інноваційної освіти Lviv Open Lab.

Фото: city-adm.lviv.ua
Фото: city-adm.lviv.ua

Цього року на пр. Червоної Калини, 58 відкриється простір, де під одним дахом функціонуватимуть хімічна, біотехнологічна та ІоТ (робототехніка) лабораторії, майстерня з роботи з деревом, лекторій та бібліотека.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 05:59 :38