Новини » Політика

Луценко відмовився показати «список недоторканних» від Йованович, – ЗМІ

Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Генпрокурор Юрій Луценко не звертався до жодних правоохоронних органів щодо так званого «списку недоторканних», який йому начебто передала посол США в Україні Марі Йованович і не буде його оприлюднювати.

Про це в своєму телеграмі написав нардеп Мустафа Найєм, оприлюднивши відповідь Луценка на його запит, пише Українська правда.

«Якщо ви пам’ятаєте в середині минулого місяця Генеральний прокурор Юрій Луценко дав гучне інтерв’ю американському каналу HillTV, в якому звинуватив посла США в Україні в тому, що вона нібито диктувала йому список осіб, яких не потрібно переслідувати», – написав він.

Найєм відправив Луценку запит з вимогою оприлюднити цей список.

«Генеральний прокурор Юрій Луценко не тільки відмовляється розголошувати список «недоторканних», але і не робив нічого, щоб зупинити втручання в свою роботу. Хоча, згідно із законами України, він був зобов’язаний звернутися в правоохоронні органи із заявою про злочин, передати слідчим всі наявні у нього докази і як Генеральний прокурор домогтися належного розслідування, а потім в законному порядку домогтися видворення посла з країни», – написав Найєм.

Нардеп вважає, що Луценко «або не рахував будь-які дії посла США втручанням в свою роботу, або ввів всіх в оману».

Нагадаємо, у березні в інтер’ю американському виданню The Hill вийшло інтерв’ю із генпрокурором Юрієм Луценком, в якому він заявив, що посол США в Україні Марі Йованович давала йому список людей, яких попросила «не переслідувати».

Пізніше Президент України Петро Порошенко заявив, що посол США в Україні Марі Йованович, як представник США, має його повну особисту підтримку.

Loading...