Новини » Політика 11 квітня, 2019, 21:45
Лідера С14 вразило «пророче інтерв’ю Тимошенко» 2017-го про маріонетку олігархів
ZIK
ZIK

Ніколи не думав, що буду цитувати Юлію Тимошенко, але вже два дні під враженнями від інтерв’ю, яке вона дала ще у 2017 році вашому каналу.

На цьому наголосив лідер С14, член Ради громадського контролю НАБУ Євген Карась в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Лідер С14 заявив, що незважаючи на результати виборів, все одно залишиться в опозиції до влади.

«Я у будь-якому випадку буду в опозиції, оскільки спілкувався і зі штабом Порошенка, і зі штабом Зеленського. Зокрема ключові слова «Зе!Команди» такі: «У нас зараз такий хаос, із якого щось вийде». Але я впевнений, що є два штаби, і весь публічний фасадний штаб Зеленського – не той штаб, який приймає рішення», – вважає Євген Карась.

На думку активіста, у випадку некомпетентності нового президента країну може підтримати прем’єр-міністр. 

«Гройсман як прем’єр-міністр може врятувати Україну, і якщо президент не буде справлятися, то він його має підстрахувати. Це непогано, адже Гройсман на тлі інших прем’єрів досить непогано виконує свою роботу», – зауважив Карась.

Він констатував, що саме суспільство протягом останніх років було недостатньо активним, і тільки сьогодні почали вимагати від влади змін.

«Люди сподівалися, що влада щось змінить, але рухатися і вимагати змін усі почали тільки під вибори. Але проблема в тому, що Зеленський не принесе цих змін, і це точно змусить нас виходити на вулиці, вступати в ОСББ, партії та громадські зібрання», – переконаний член Ради громадського контролю НАБУ.

Він також пояснив свій скептицизм щодо Володимира Зеленського, чому, на його думку, такий новий президент не змінить країну на краще.

«Я ніколи не думав, що буду цитувати Юлію Тимошенко, але я вже два дні під враженнями від інтерв’ю, яке вона дала ще в 2017 році на вашому каналі Наташі Влащенко. Зокрема вона наголосила на тому, що група олігархів готує на вибори президента маріонетку, яка не розуміється ні в політиці, ні в економіці, ні в міжнародних відносинах, і що ця маріонетка буде фантомним кандидатом. І мені це дуже схоже на Зеленського», – наголосив Євген Карась.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, в якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський».

А вже 4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлію Тимошенко ведучою на дебати між ним і чинним Президентом. У БПП заявили, що Порошенко готовий прийти на дебати із Зеленським і 14 квітня, і 19 квітня.

Уже 11 квітня Голова штабу Зеленського Іван Баканов запропонував, щоб дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка відбулися 19 квітня по телемосту в прямому ефірі.

Читайте також: Не треба «петляти»: медик заявила про відверту брехню в історії з аналізами Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 12:58 :22