Новини » Київ 11 квітня, 2019, 17:09
КМДА залучить 180 млн євро кредиту ЄБРР на модернізацію транспорту та інфраструктури Києва
<nbsp;>

Київ планує залучити 110 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на модернізацію міського транспорту на термін 12-13 років.

Таке рішення ухвалили сьогодні на пленарному засіданні депутати Київради, повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема зазначається, що кредитне фінансування у 50 мільйонів євро залучить КП «Київський метрополітен» та 60 мільйонів – КП «Київпастранс».

Рішення міської ради «Про залучення кредиту ЄБРР КП «Київський метрополітен» передбачає залучення кредитних ресурсів від міжнародної фінансової організації у сумі до 50 млн євро. Кошти будуть спрямовані на закупівлю рухомого складу – до 50 вагонів метрополітену.

«Реалізація цього проекту дозволить поліпшити транспортне обслуговування мешканців та гостей міста, швидко перевозити пасажирів до центру, пересадочних станцій, зменшити навантаження на наземний транспорт, поліпшити екологічну ситуацію у місті», – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Крім того, зазначається, що участь КП «Київпастранс» у проекті модернізації міського транспорту надасть можливість осучаснити рухомий склад трамваїв, а саме: придбати сучасні модульні трамвайні вагони довжиною 30-34 метри, пристосовані до обслуговування пасажирів із інвалідністю. Рішення Київради надасть можливість залучити кредитні ресурси у сумі до 60 мільйонів євро.

«Так само Київрада підтримала залучення комунальною корпорацією «Київавтодор» кредиту від міжнародної фінансової організації (ЄБРР) в сумі до 60 мільйонів євро для капітального ремонту автопроїздів мосту Метро», – пише прес-служба КМДА.

Нагадаємо, у столиці продовжують тестування системи «Bike Sharing». Зокрема, заплановано створити 231 додатковий пункт прокату велосипедів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 17:20 :48