Новини » Політика 11 квітня, 2019, 22:36
Екс-заступник міністра побачив у Зеленського фобію спілкування: Така людина може бути керована
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський уникає відкритих зустрічей, вербального спілкування та контакту з людьми – така психологічна симптоматика показує, що ця людна може бути керована.

Це зауважив заступник міністра охорони здоров’я у 2007-2008 роках Валерій Івасюк в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

На думку експерта, Зеленський потрапив у свій же капкан, коли запропонував своєму опоненту пройти обстеження.

«Непорівнянними є ті засоби, методи і місця здійснення експертиз, на які погодився Порошенко, і на які погодився Зеленський. Отже виникає ще більше підозр, що у Володимира Зеленського все ж є проблеми», – припускає Валерій Івасюк.

Також він зауважив, що окрім лабораторних досліджень, які є додатковими до комплексного обстеження, обов’язковою є саме психологічна експертиза.

«Головне обстеження має показати чи не показати не лише вживання тільки наркотиків чи тільки алкоголю, але й вказати на вірогідну залежність, адже це вже хвороба, а не одноразове вживання. Огляд й опитування повинно здійснюватися трьома лікарями – невропатологом, наркологом і психіатром», – підкреслив екс-заступник міністра охорони здоров’я.

Експерт пояснив: якщо була або є залежність, вона обов’язково залишає слід у поведінці та психіці людини та призводить до зміни особистості.

«Той факт, що Зеленський уникає відкритих зустрічей, вербального спілкування та контакту з людьми, говорить про те, що в нього є певні фобії – він живе у віртуальному світі й боїться звідти вийти. Така психологічна симптоматика показує, що ця людна може бути керована», – вважає Валерій Івасюк.

Нагадаємо, 5 квітня Президент України Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі нарко- і алкоречовин в антидопінговому центрі НСК «Олімпійський». Швидкі тести не виявили в організмі Порошенка наркотиків.

Інший претендент на президентський пост – Володимир Зеленський теж здав аналізи, проте це відбулося в одній з приватних клінік. Аналіз крові у Зеленського брав масажист клініки «ЄвроЛаб» Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу «Мастер шеф» та знімався у серіалі «Свати».

Як виявилося, лабораторія взяла аналізи у Зеленського «заднім числом». Згодом Володимир Зеленський заявив, що з датою аналізів стався казус.

Як повідомляли, 10 квітня Володимир Кличко закликав Порошенка та Зеленського пройти тести VADA. Петро Порошенко здав аналізи експертам VADA та заявив, що непроходження тесту – це приниження для країни.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 03:23 :09