Новини » Політика 11 квітня, 2019, 10:56
У Міжпарламентському союзі схвалили українську резолюцію проти військового найманства

10 квітня Міжпарламентський союз на 140-й асамблеї ухвалив резолюцію про заборону військового найманства авторства українських парламентарів.

Про це, відкриваючи ранкове пленарне засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

«Учора у Катарі, у столиці, місті Доха, на 140-й асамблеї Міжпарламентського союзу була прийнята українська резолюція – і це була вперше прийнята на цій Міжпарламентській асамблеї резолюція авторства українських депутатів. Цей документ прямо стосується протидії російській агресії проти України, адже резолюція спрямована на боротьбу з військовим найманством і проти приватних військових компаній, які країна-терорист – Російська Федерація – використовує у війні проти України», – заявив Андрій Парубій.

Спікер наголосив, що резолюція є важливою дипломатичною перемогою України.

Андрій Парубій також наголосив, що у ПАРЄ, попри шалений тиск РФ, схвалили продовження режиму санкцій проти Росії і запровадили додатковий механізм ще більш жорстких санкцій.

«Попри багаторазові спроби, Росії не вдалося повернути свою делегацію до ПАРЄ. Чергова міжнародна російська спецоперація провалилася», – заявив голова ВРУ та привітав українську делегацію у ПАРЄ з перемогою у дипломатичному двобої з країною-агресором.

Нагадаємо, 10 квітня Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію «Про виклики перед Парламентською асамблеєю Ради Європи», до якої були внесені правки, що не дозволяють зняти з Росії санкції та повернути її до асамблеї без виконання зобов’язань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 21:38 :48