Новини » Політика

Двоє російських поліцейських попросили політичного притулку в Україні

Фото: ДПСУ

На Харківщині у пункті пропуску «Гоптівка» до українських прикордонників звернулись двоє громадян РФ, які попросили політичного притулку в Україні.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

«Сьогодні в пункті пропуску «Гоптівка» до співробітників Держприкордонслужби звернулось двоє громадян РФ з проханням політичного притулку в Україні. Ці громадяни є діючими співробітниками органів внутрішніх справ РФ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності. Причиною, що спонукала їх просити політичний притулок в Україні, стало переховування від переслідування у зв’язку з їх службовою діяльністю», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за словами самих громадян Росії, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагались протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин в аптеках на ділянці своєї відповідальності. Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їх зору як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ. Зараз стосовно цих правоохоронців на території РФ внутрішньою безпекою МВС Росії сфабрикована та розслідується Слідчим комітетом замовна кримінальна справа.

 

«Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням «зверху», вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їх свободі, здоров’ю та навіть життю», – наголошується в повідомленні.

У ДПСУ підкреслили, що нині проводяться відповідні перевірочні заходи щодо об’єктивності наданої інформації.Loading...