Новини » Регіони 11 квітня, 2019, 16:24
Через підробку документів у Луцьку чоловік втратив автобус

На митному посту «Луцьк» викрили підприємця, який підробив документи на вживаний автобус, вартістю понад 280 тисяч гривень.

Про це IA ZIK повідомили у ГУ ДФС в області.

Митники в Луцьку викрили підприємця, який підробив документи на вживаний автобус для пасажирських перевезень MERSEDES-BENZ, 2011 року виготовлення.

Зокрема, під час перевірки автентичності поданих до митного оформлення документів офіційно доведено факти подання недостовірних відомостей про реєстрацію та вартість транспортного засобу.

За твердженнями самого підприємця, автобус офіційно використовувався для перевезень у Швейцарії і був придбаний ним за 8000 євро.

Натомість, польські митники вказали на те, що цей автобус продали фізичній особі за 35000 злотих на території сусідньої держави. А уповноважені особи кантону Тургау у Швейцарії засвідчили, що подане митним органам України свідоцтво про реєстрацію цього автобуса є підробленим, номерні знаки також підроблені. А цей транспортний засіб ніколи не використовувався в їхній державі.

За подання до митного контролю неправдивих відомостей з документами, отриманими незаконним шляхом, підприємця притягнуть до відповідальності за ст. 483 Митного Кодексу України. Його фірмі доведеться сплатити штраф у повному розмірі вартості автобуса (35 тисяч злотих на дату правопорушення за курсом НБУ складало понад 280 тис. грн).

Крім того, транспортний засіб як предмет правопорушення підлягає конфіскації за рішенням суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 11:42 :51