Новини » Політика 10 квітня, 2019, 11:55
Звернення рідних Героїв Небесної Сотні: Україна може стати країною, яку знищить телевізор
Леся Середяк. Скріншот з відео: Lesya Lisak/Facebook
Леся Середяк. Скріншот з відео: Lesya Lisak/Facebook

Рідні загиблих під час Революції Гідності Героїв Небесної Сотні, напередодні другого туру президентських виборів, закликають зробити правильний вибір і не допустити, аби Україна стала першою державою, яку б знищив телевізор.

«Якщо би мій брат не загинув 20 лютого на Інститутській, то сьогодні сказав би: не повторюймо помилок столітньої давності, коли ми втратили українську державу», – зазначає сестра Героя Небесної Сотні Леся Середяк.

Сестра Героя Небесної Сотні Леся Лиска у відеозверненні закликає не дозволити знищити здобуток загиблих на Майдані.

«Я також не погоджуюся з політикою Порошенка та його Уряду, але в тій ситуації, яка сьогодні склалася, я хочу вас просити: згадайте, як разом ми були на Майдані, як разом ми хотіли кращого. Невже сьогодні, голосуючи «по пріколу», голосуючи задля інтересів: власних, особистих чи за партійними вподобаннями, ми хочемо кращого для України? Невже сьогодні ми, пам’ятаючи ту велику жертву Небесної Сотні, пам’ятаючи ту велику жертву тих, хто гинув та гине на Сході країни, ми готові здати Україну? Я боюсь, щоб країну не знищили. Я боюсь, що Україна не стала першою в світі державою, яку б знищив телевізор», – відзначає Наталія Дигдалович, дружина героя Небесної Сотні Андрія Дигдаловича.

 

Нагадаємо, учасник Ігор Нескорених заявив: «Мій кандидат у Президенти не стане перед ворогом на коліна».

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 01:09 :56