Новини » Політика 10 квітня, 2019, 23:20
Земля людям Гройсмана ­– Соболєв зізнався про свою «дискусію із Садовим і Лавриком»
ZIK
ZIK

Наші вінницькі депутати голосують за виділення землі людям Гройсмана. Але це ліс в самому місті! Таких людей треба позбуватися негайно. От по цьому питанню у мене була дискусія із Садовим і Лавриком.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Єгор Соболєв.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи є ідеологічні розбіжності у нардепа із фракцією «Самопоміч», Єгор Соболєв розповів, що найбільша його дискусія з іншими нардепами «Самопомочі» була щодо «методів і щодо швидкості»:

«Наприклад, наші вінницькі депутати голосують за виділення землі людям Гройсмана. Але насправді це ліс в самому місті. Я вважаю, що таких людей треба позбуватися негайно, вибачатися перед виборцями і виправляти саму систему, яка дозволила таким людям прийти», – заявив Соболєв.

Він додав, що на цю ситуацію не зміг вплинути Олег Березюк, оскільки він цим не займається, а відповідає за роботу у Верховній Раді. Соболєв розповів, що з цього питання в нього була дискусія із Садовим і Лавриком.

«Але зазвичай відповідь була така, що ми погоджуємося, треба розібратися. Але на мою думку, це не може тривати місяцями чи роками, як це є в запорізькій організації. Я на останній зустрічі з однопартійцями запитав у керівника запорізької організації, що він тут взагалі робить. Ми не можемо разом говорити про боротьбу з корупцією, про інші цінності, якщо він офіційно звинувачений не лише Генпрокуратурою, але й нашими однопартійцями в районах у зловживаннях», – підкреслив обранець.

Соболєв додав, що він не звинувачує керівництво «Самопомочі» у безпринципності, але звинувачує його в тому, що очищення і виправлення помилок треба робити набагато швидше і жорсткіше.

«Має бути просто інший підхід. Це не звинувачення. Просто політична партія – це громадський туалет, який потрібно мити щогодини. Інакше ­– він забрудниться», – наголосив нардеп Соболєв.

Нагадаємо, народні депутати України Єгор Соболєв і Семен Семенченко, яких у 2014 році було обрано до Верховної Ради за списками партії «Об’єднання «Самопоміч», оголосили про намір вийти з партії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 12:09 :57