Єгор Соболєв назвав причину виходу з партії «Самопоміч»

ZIK

Порівняно з іншими парламентськими партіями, «Самопоміч» – свята. Я просто вважаю, що нам треба набагато більше вимогливості до себе, більше активності в представленості людей і більше пробивної позиції. Адже політика – це лідерство.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв наголосив: оскільки нардепи представляють людей і займаються публічною справою, то жорсткості й критики до себе забагато бути не може.

«Але з досвідом Львова, з традиціями львівського самоврядування, засновники «Самопомочі» завжди воліли, щоби проблеми вирішувалися не те що самі собою, але максимально лагідно. І ми тут часто сперечалися», – зізнався обранець.

За словами Соболєва, часто в нього виникала дискусія з іншими членами фракції й щодо вуличних акцій.

«Я завжди вважав, що просто словами ми нічого з Порошенком, Аваковим та з іншими не зробимо. Ми можемо без кінця кричати у парламенті, що крадуть, але наша головна сила – це люди. Коли треба, їх потрібно виводити на вулицю, коли треба, потрібно піднімати інші форми громадянської активності. Тут ми часто з Семеном (Семенченком, – ред.) залишалися в меншості», – заявив Єгор Соболєв.

Він підкреслив, що аж ніяк не звинувачує в чомусь «Самопоміч». На переконання Соболєва, його рішення про вихід із партії не можна називати зрадою.

«Порівняно з іншими парламентськими партіями, «Самопоміч» – свята. Я просто вважаю, що нам треба набагато більше вимогливості до себе, треба більше активності в представленості людей і треба більше пробивної позиції. Адже політика – це лідерство. Це про вміння вести», – наголосив нардеп Соболєв.

Нагадаємо, народні депутати України Єгор Соболєв і Семен Семенченко, яких у 2014 році було обрано до Верховної Ради за списками партії «Об’єднання «Самопоміч», оголосили про намір вийти з партії.Loading...