Новини » Політика 10 квітня, 2019, 2:30
Єгор Соболєв формує власну партію
ZIK
ZIK

Народний депутат України Сергій Соболєв вирішив створювати власну партію.

Про це він заявив в ефірі програми « HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK.

Ведуча програми поцікавилася, наскільки відповідають дійсності чутки про те, що гість програми буде створювати свою політичну партію, пан Соболєв сказав, що це не чутки, це його рішення.

«Я вважаю, що я і ще дуже багато людей мають займатися політикою. Якщо хочеш, щоб Україна жила за правилами йди і займайся політикою. Поки країною керують олігархи ти будеш страждати. Я думаю, що колеги із «Самопомочі», які мають консервативніші погляди ніж я, теж обов’язково мають балотуватися в наступний парламент і я бажаю їм туди пройти», – зазначив народний обранець.

Зокрема, за його словами, він готовий і надалі з ними співпрацювати в усіх добрих справах. Проте, він вирішив, що з іншими однодумцями буде формувати свою політичну силу, яка буде відстоювати принципи справедливості і буде прикладом тих змін, які всі прагнуть.

«Я цим займаюся не з розрахунку. Якби моє завдання було гарантувати собі місце у Верховній Раді я б сидів в «Самопомочі» далі, або як частина колег, вже стукав в двері штабу Зеленського», – наголосив Соболєв.

Нагадаємо, народні депутати України Єгор Соболєв і Семен Семенченко, яких у 2014 році було обрано до Верховної Ради за списками партії «Об’єднання «Самопоміч», оголосили про намір вийти з партії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 13:58 :10