Новини » Політика

В’ятрович: Мої побоювання підтвердились. Зеленський – це знову совок

Володимир Зеленський. Фото: EPA-EFE/STEPAN FRANKO

Заяви представників команди кандидата у Президенти Володимира Зеленського підвтрджують побоювання, що «Зеленський – це знову совок».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.


Він процитував слова Олександра Харебіна – члена команди Зеленського, відповідального за мовну та інформаційну політику:

«На мой взгляд, совершает огромнейшую ошибку, отказываясь от прошлого наследия – Советского Союза, вот того, что является базовой ценностью для Украины. Зачем мы отдали Великую Отечественную войну России? На мой взгляд, ошибка. Почему мы не говорим о русском языке как важной части сообщества украинского, граждан Украины?»

При цьому В’ятрович зазначив, що нього питання гуманітарної політики є визначальними в Україні.

«І не лише тому, що займаюся ними професійно. Певен – мова, культура й історія роблять нашу країну унікальною і дають можливість її називати саме Україною. Тому я дуже уважний до висвітлення цих питань в програмах і діяльності політиків, особливо кандидатів в президенти. Тому мене непокоїть мовчання про це від Зеленського чи тривожні заяви від його оточення про потребу винести гуманітарні питання «за дужки» політики», – додав В’ятрович.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...