live
Новини » Політика

Українська Галицька партія просить голосувати за Порошенка: Ми не за конкретну особу, а за майбутнє України

Сьогодні, 10 квітня, у Львові член політради Української галицької партії Богдан Панкевич та голова ЛКО УРП Володимир Будулич виступили із закликами голосувати за Петра Порошенка.

Про це вони сказали у Львівському прес-клубі під час обідньої перерви на агітацію.

«У цей вікенд ми заявили однозначно про свою позицію щодо підтримки кандидата на пост президента України. Ми усвідомлено рекомендуємо і просимо підтримати Петра Порошенка», – сказав член політради Української галицької партії Богдан Панкевич.

«7 квітня Львівська крайова організація Української Республіканської партії провела конференцію і більшістю голосів підтримала діючого президента України Петра Порошенка. Ми виходили з того, що Петро Порошенко на даний момент прогнозований політик. Ми знаємо, що він хоче, куди він хоче вести Україну. Ми не знаємо позиції його конкурента Володимира Зеленського. Голосуючи за Зеленського, люди обирали нове обличчя, але у Зеленського є дуже багато облич – він може бути поліцейським, даішником тощо. Який він політик, не знає ніхто. Готові ми сьогодні підтримувати Україну на шляху у Європу чи будемо міняти курс, як пропонувала Юлія Тимошенко? У нас вже було два курси: один в Росію, зараз другий – у Європу. Куди ж спрямований новий курс – в Китай чи Індію? Тому ставити на пана Зеленського досить небезпечно. Вважаю, що український народ мав би визначитися. Ми голосувати будемо не за конкретну особу, а за майбутнє України. Тому закликаю проголосувати за діючого президента Петра Порошенка», – сказав голова ЛКО УРП Володимир Будулич.

 

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаLoading...
Loading...
Loading...