Новини » Економіка 10 квітня, 2019, 22:00
Україна заплатить гроші до бюджетів ООН та ОБСЄ

Україна здійснить добровільні внески до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів на загальну суму 80 тисяч доларів США.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року, оприлюдненому постійним представництвом України в ООН, передає УНН.

«Погодитися з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо здійснення добровільних внесків України за рахунок коштів бюджетної програми 1401020 «Внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів», – йдеться в розпорядженні.

Згідно з документом, Україна здійснить добровільні внески до Управління Верховного комісара ООН з прав людини для підтримання діяльності Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні у сумі 35 тис. доларів США, до Організації з безпеки та співробітництва в Европі (ОБСЄ) для підтримання діяльності Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин у сумі 30 тис. доларів США, до структури «ООН – Жінки» у сумі 10 тис. доларів США та до Трастового фонду з оновлення Довідника з практики Ради Безпеки ООН – у сумі 5000 доларів США.

Відповідно до розпорядження, Міністерству закордонних справ доручено інформувати Верховного комісара ООН з прав людини, Генерального секретаря ОБСЄ, заступника Генерального секретаря ООН – Виконавчого директора структури «ООН – Жінки» та Секретаріат ООН про прийняте рішення.

Додамо, РФ заблокувала заяву ООН із закликом проросійського генерала зупинити наступ на Тріполі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 14:46 :10