Новини » Політика 10 квітня, 2019, 11:19
У Раді заявили про загрозу хаосу і вимагають від кандидатів позиції щодо гуманітарної політики

Кандидатів на пост президента закликали особисто засвідчити свою позицію щодо гуманітарної політики.

Про це під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова парламентського Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький.

Перед тим, як перейти до розгляду поправок до законопроекту про забезпечення функціонування державної мови, Микола Княжицький нагадав парламентарям, що вчора один із кандидатів на пост президента оприлюднив список своїх радників.

«Людину, яку пропонують радником і призначили радником з питань гуманітарної політики, прямо виступає проти української мови як державної, прямо виступає за повернення до кращих зразків того, що було у Радянському Союзі. Зважаючи на це, я ще раз підкреслюю, наскільки важливим є те, щоб ми прийняли цей закон. Я хочу закликати всіх кандидатів у президенти засвідчити свою позицію щодо гуманітарної політики особисто», – наголосив Микола Княжицький.

Голова парламентського комітету застеріг, що відсутність такої позиції може загрожувати черговою агресією та втратою територій. Микола Княжицький заявив, що ситуація є небезпечною, а тому обидва лідери президентських перегонів повинні засвідчити, що їхня гуманітарна політика буде спрямована на підтримку розвитку Української держави.

«Неприйняття цього закону насправді не просто залишає нас у ситуації, яка була, а кидає у хаос невизначеності та чергових протистоянь, які Україні точно не потрібні», – наголосив Микола Княжицький.

Голова ВРУ Андрій Парубій додав: «Переконаний, що український парламент прийме закон про мову, а український народ ніколи не обере до влади тих людей, які хочуть «за дужки» поставити мову, культуру, релігію, територію. Це вони Україну хочуть поставити «за дужки». Я впевнений, що український народ ніколи не обере тих, хто мріє про повернення до Радянського Союзу».

Додамо, свою роботу над поправками до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної № 5670-д парламентарі розпочали із 1524-ї із понад 2 тисяч.

Нагадаємо, 9 квітня команда кандидата в президенти Володимира Зеленського оприлюднила імена нових радників в його команді.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 15:13 :11