Новини » Політика 10 квітня, 2019, 20:55
Це некрасиво, – Єгор Соболєв відреагував на пост Садового щодо виходу нардепів із фракції
ZIK
ZIK

Я не розумію, про яку групу нардепів, які хочуть залишити «Самопоміч», писав Андрій Садовий. У мене є інформація, що всі залишаються у фракції до кінця каденції. На мій погляд, це некрасиво передбачати про власну фракцію якісь виходи з натяком на нових попутників.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Єгор Соболєв.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи з «Самопомочі» справді хоче вийти частина депутатів, як про це заявив Андрій Садовий, Єгор Соболєв зазначив, що особисто він із фракції не виходив, та й інформації про групу нардепів, які також хочуть вийти з «Самопомочі», у нього немає.

«Якщо ми говоримо про пост Андрія Садового у Фейсбуці, то я, чесно кажучи, був засмучений цим постом. По-перше, я не розумію, кого він мав на увазі, а по-друге, на мій погляд, це некрасиво передбачати про власну фракцію якісь виходи з натяком на нових попутників. Я був здивований і розчарований», – зазначив народний обранець.

Водночас Соболєв зізнався, що він неодноразово говорив з однопартійцями, що ті розбіжності, які є між ними, вони рано чи пізно розділять їхні шляхи.

«Зізнаюся чесно, що я чекав завершення президентських виборів, бо не хотів цю розбіжність виносити під час виборчої кампанії. Я думаю, що під час виборів усі мають бути однодумцями і демонструвати людям команду», – додав нардеп.

Водночас Єгор Соболєв заявив, що на даний момент ніхто з фракції «Самопоміч» не виходить.

«Я не розумію, про яку групу писав Андрій Садовий. В мене є інформація, що всі залишаються у фракції до кінця каденції. Навіть ті люди, які далі не хочуть балотуватися не тільки з «Самопоміччю», а взагалі не хочуть бути у парламенті, вони розуміють, що до кінця треба допрацювати. Бо кожна втрачена порядна людина у Верховній Раді – це мінус для всього суспільства», – прокоментував нардеп Соболєв.

Нагадаємо, керівник парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що у політсилі завжди існувала внутрішня дискусія. Тож якщо хтось із його колег захоче вийти з партії чи фракції за політичними чи ідеологічними мотивами, ніхто не заперечуватиме. Однак «буде прикро», якщо вони перейдуть у провладну команду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:08 :35