Семенченко заявив, що не збирається переходити ані до Порошенка, ані до Зеленського

ZIK

Будь-яка інформація про те, що Семен Семенченко збирається переходити від «Самопомочі» до іншої політичної сили – Зеленського чи Порошенка – не відповідає дійсності. Наразі депутат не бачить партії, до якої хотів би примкнути.

Про це він заявив в кулуарах парламенту, які звідки вів трансляцію телеканал ZIK.

«Важливо, щоб дії політиків були адекватними щодо ситуації. Замало говорити з трибуни про російську окупацію, корупцію, засилля російської економіки, допомогу добровольцям, звільнення політв’язнів», – наголошує нардеп.

Потрібно діяти. За потреби, бути з людьми на вулицях, в парламенті і на фронті, зазначає Семен Семенченко. Водночас, він підкреслив: наразі, виходячи із «Самопомочі» не збирається примикати до якоїсь із політсил.

«Будь-яка інформація про те, що ми кудись переходимо – до Зеленського чи Порошенка – це брехня журналістів. Я сам дуже погано ставлюся до перебіжчиків», – говорить нардеп.

Зараз немає ані бажання будь-куди переходити, ані свідомої політичної сили, наголошує народний депутат.

«Ми вважаємо, що коректно спершу поспілкуватися з колегами, з якими разом, у 2014 році, створювали цю фракцію. Це і представники реанімаційного пакету реформ, львівська мерія і громада, батальйон «Донбас», ініціатива «Воля». Ми створювали все це, як не партійні люди. Сьогодні в нас абсолютно нормальні стосунки з колегами», – додає Семен Семенченко.

Нагадаємо, народні депутати Єгор Соболєв і Семен Семенченко оголосили про намір вийти із «Самопомочі».

загрузка...
загрузка...
Loading...