live
Новини » Події

Посадовець Вінницької ОДА попався на вимаганні «відкату»

Фото: vn.npu.gov.ua

Одного з керівників структурного підрозділу Вінницької обласної держадміністрації викрили у вимаганні майже 180 тисяч гривень хабара за підписання актів виконаних робіт.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції, працювали оперативники поліцейського управління захисту економіки у Вінницькій області та слідчі обласної поліції.

Правоохоронці зібрали матеріали протиправної діяльності посадовця Вінницької ОДА, який налагодив «систему отримання відкатів від суб’єктів господарювання».

Фото: vn.npu.gov.ua
Фото: vn.npu.gov.ua

«Під час слідства було встановлено, що кошти фігурант вимагає та отримує від представників комерційних структур, які є переможцями тендерів на проведення робіт за бюджетні кошти. Сума неправомірноївигоди складала 10% від суми перерахованих коштів по актах виконаних робіт», – зазначає поліція.

9 квітня під час отримання майже 180 тисяч гривень хабара правоохоронці затримали керівника структурного підрозділу ОДА (в порядку ст. 208 КПКУ).

Предмет неправомірної вигоди вилучено.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 ККУ – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.Loading...
Loading...
Loading...