Новини » Політика 10 квітня, 2019, 12:56
Порошенко і Зеленський представляють меншість, необхідно повернути пункт «проти всіх», – Бистрицький
ZIK
ZIK

Виборці обох кандидатів у президенти представляють меншість. Сукупно, у першому турі цих політиків підтримали приблизно 46% громадян, тоді як 54% – проголосували за всіх інших. Скасування у бюлетенях графи «проти всіх» було помилкою.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив філософ, представник «Виборчої ради UA» Євген Бистрицький.

Він висловив переконання, що коли у виборчих бюлетенях скасували графу «проти всіх», було допущено помилку.

«Уявімо, якою могла б бути ситуація у другому турі, коли ми обираємо між двома кандидатами, а більшість – проти всіх. Тоді нам потрібен був би закон про те, що повинен відбутися якийсь новий етап виборів», – зазначає експерт.

З його слів, цей додатковий етап виборів президента тривав би до того моменту, поки не було б знайдено такого кандидата, який влаштував би більшість.

«На мій погляд, це було б дуже позитивно. Втім, скасування цієї графи не дає нам реального бачення (підтримки суспільством кандидатів – ZIK). У першому турі приблизно 46% виборців сукупно підтримали Володимира Зеленського та Петра Порошенка, а 54% – проголосували за всіх інших», – підкреслив Євген Бистрицький.

Відтак, наголошує він, більшість суспільства підтримує інших кандидатів у президенти, а Порошенко і Зеленський, навіть у сумі, представляють меншість.

«Тепер більшості необхідно вибирати, бажано їм це чи не бажано, за когось. У такій ситуації ми зараз опинилися», – резюмував представник «Виборчої ради UA».

Нагадаємо, ЦВК затвердила форму та текст виборчого бюлетеня на другий тур президентських виборів.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:35 :25