Політтехнолог Зеленського Разумков відмовився говорити українською в ефірі «Гри Z вогнем»

ZIK

Представник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков у прямому ефірі відмовився розмовляти українською мовою і наголосив на свої принципах: «Питання не в російськомовному населенні та виборах».

Про це він завив в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Оксана Корчинська зауважила, що політтехнолог команди Зеленського Дмитро Разумков чудово розмовляє українською мовою: «Виявляється, ви прекрасно знаєте українську, а тому коли зараз спеціально відмовляєтеся говорити нею, то визнаєте, що не підтримає державну мову».

Натомість представник штабу Володимира Зеленського спробував пояснити свою позицію та принцип розмовляти в ефірах виключно російською.

«Після початку російської агресії на сході та півдні нашої держави, я використовую виключно російську мову. Щоб до мене, як до російськомовного населення, ніхто не приходив і не захищав ні танками, ні кулеметами, ні гелікоптерами», – підкреслив Разумков.

Утім Корчинська впевнена, що таким чином представник штабу Зеленського намагається отримати прихильність російськомовного населення та його підтримку у другому турі виборів.

На що Разумков відповів, що українське суспільство досить толерантне, а тому мовне питання для нього не настільки принципове.

«Питання в тому, що розмовами довкола мови в 2014 році ми давали додаткові карти тій машині РФ, яка анексувала Крим та окупувала Донбас. Я запевняю, якщо стану народним депутатом України або держчиновником, то у публічному просторі буду спілкуватися виключно українською мовою», – пообіцяв Дмитро Разумков.

Нагадаємо, раніше спікер штабу «Зе!команди» Дмитро Разумков оприлюднив позицію Володимира Зеленського щодо окупованих Росією територій Донбасу та Криму.

Читайте також: Ухопив за горло і порвав сорочку: Барна побився із представником Зе-команди

Loading...