Політтехнолог пояснив, чому в Зеленського бояться дебатів 14 квітня

ZIK

Ораторське вміння Петра Порошенка, є на багато сильнішим, аніж у Володимира Зеленського. Якщо 14 квітня провести дебати, то ще тиждень до другого туру триватиме обговорення у ЗМІ. Команді Зеленського це непотрібно, тому 19 квітня там вважають найоптимальнішою датою для такої зустрічі двох кандидатів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

«Зеленський і не планував приходити 14 квітня на НСК «Олімпійський». Бо, якщо враховувати ораторське мистецтво, то у Петра Порошенка воно звичайно сильніше. Штаб Зеленського не готовий провести дебати і тиждень слухати, як це переварюють в медіа, зокрема якісь неправильні відповіді Зеленського і помилки», – сказав Тизенгаузен.

На його думку, 19 квітня для проведення дебатів є найоптимальнішим варіантом для Зеленського. Адже, 20 квітня в Україні буде День тиші, а 21 квітня – вибори.

«Навіть, якщо Зеленський щось не те скаже 19 квітня, то просто не буде часу все це розкрутити в медійному просторі. Тому для нього ідеальним варіантом є п’ятниця перед виборами, як він і раніше заявляв. Натомість для чинного Президента дебати – це єдиний шанс, яким він може скористатися», – зазначив він.

Також експерт наголосив: зважаючи на коментарі Зеленського, він готує той формат дебатів, який йому притаманний.

«Зеленський готує шоу, адже він вже озвучив попередній формат дебатів – українці ставитимуть питання Петру Порошенку, а Володимир Зеленський їх просто озвучуватиме. Для нього важливий такий формат, тому що він не буде сам говорити, що він посадить Гладковського чи ще когось. Він буде ставити питання Петру Олексійовичу, чому той не посадив і тим самим відводитиме від себе цю відповідальність. Тому Зеленський все будує розумно, адже роками створював комерційний продукт, який продається по всій Україні. І саме до такого формату шоу він готовий», – додав Тизенгаузен.

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що чекатиме Володимира Зеленського на дебати 14 квітня на НСК «Олімпійський». 

Читайте також: Не треба «петляти»: медик заявила про відверту брехню в історії з аналізами Зеленського

Читайте більше новин на тему: дебати

Loading...