Новини » Події 10 квітня, 2019, 14:35
Непроходження тесту є приниженням країни, – Порошенко
ZIK
ZIK

Не треба паплюжити Україну – треба прийти і завершити процедуру здачі аналізів.

Про це під час брифінгу на НСК «Олімпійський», який транслює телеканал ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко після того, як здав аналізи експертам Міжнародної антидопінгової організації VADA.

Петро Порошенко наголосив, що це не він ініціював зустріч на стадіоні – це була ініціатива Володимира Зеленського, щоб саме на «Олімпійському» відбулися дебати і були здані відповідні аналізи. Президент зазначив, що спочатку сприйняв її з подивом, але потім погодився, та наголосив, що таке правило має бути обов’язкове для двох кандидатів.

Президент зауважив, що тести слід здавати не в лабораторіях, які належать другові чи прихильнику, який є громадянином РФ і навіть балотувався до Державної Думи РФ.

«Це викликає великі сумніви в об’єктивності зазначених даних», – заявив Петро Порошенко.

Він подякував експертам VADA, які своїм іменем гарантують неупередженість і прозорість.

«Не треба паплюжити Україну – треба прийти і завершити цю процедуру», – заявив Петро Порошенко та наголосив, що йдеться про питання національної безпеки, а тут жодного компромісу не може бути.

Петро Порошенко зауважив, що він за аналізи не платив і скільки вони коштують – не знає.

Президент назвав тести абсолютно прозорою процедуру і, відповідаючи на запитання журналістів, чи не вважає він таку процедуру приниженням, заявив: «Непроходження цього тесту є приниженням країни. Там, де йдеться про захист інтересів країни, ніяких компромісів бути не може».

Нагадаємо, 5 квітня Президент України Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі нарко- і алкоречовин в антидопінговому центрі «Олімпійського». Процедура відбору крові проходила на камери, в режимі-онлайн. Швидкі тести не виявили в організмі Порошенка наркотиків.

Інший претендент на президентський пост – Володимир Зеленський теж здав аналізи, проте це відбулося в одній із приватних клінік. Додамо, аналіз крові у Зеленського брав масажист клініки «ЄвроЛаб» Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу «Мастер шеф» та знімався у серіалі «Свати».

Як повідомляли, небажання Зеленського здавати волосся на аналіз викликало питання у штабу Порошенка.

Як виявилося, лабораторія взяла аналізи у Зеленського «заднім числом». Згодом Володимир Зеленський заявив, що з датою аналізів стався казус.

Як повідомляли, 10 квітня Володимир Кличко закликав Порошенка та Зеленського пройти тести VADA.

Читайте також: Не треба «петляти»: медик заявила про відверту брехню в історії з аналізами Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 14:01 :10