Новини » Регіони

На Прикарпатті за 300 тис. грн відреставрують пам’ятник Стефанику

На Прикарпатті готуються до відзначення 150 років від дня народження класика української літератури, новеліста світової слави Василя Стефаника.

Для цього на обласному рівні розроблена спеціальна програма, яка діє ще з минулого року. Серед важливих робіт: ремонт та благоустрій музею-садиби, реекспозиція та зміна внутрішнього дизайну літературно-меморіального музею Василя Стефаника. Про це сьогодні, 10 квітня, повідомив власкор IA ZIK.

Коштом обласного бюджету вже перекрито школу у селі Русів. Окрім цього, планують встановити вуличне освітлення, а також відремонтувати сільські дороги, зокрема, ті, які ведуть до могили та садиби письменника і дорогу місцевого значення до села.

На цей рік запланована реставрація пам’ятника Василю Стефанику та благоустрій прилеглої території із встановленням тротуарної плитки. На це виділено 300 тис. грн з районного бюджету по районній цільовій програмі «Відзначення в районі 150-річчя від дня народження Василя Стефаника у 2021 році» на 2018-2021 роки.

Крім того, районна рада звернулася до Кабінету Міністрів України, а також Національного банку України з метою відзначення 150-літнього ювілею покутського новеліста на всеукраїнському рівні та випуску ювілейних монет, марки та конверта.Loading...