Новини » Суспільство

На Луганщині почали вмикати українське мовлення

Українське мовлення почали повертати у Луганську область, повідомляє в. о. голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь.

«Теле- та радіосигнал в аналоговому форматі вже доступний глядачам та слухачам усієї Луганщини, в тому числі і окупованої частини», – повідомив він у Facebook.

 

Це підтвердив і генеральний диреткор UA:Донбас (філія Національної суспільної телерадіокомпанії) Андрій Шаповалов. «Почали вмикати, Лисичанськ, Біловодськ уже, інші в процесі», – написав він.

Як пояснив 10 квітня під час слухань у парламентському комітеті зі свободи слова державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, підключення передавачів стало можливим через поновлення заборони на знеструмлення стратегічних об’єктів. «У 2015 році була впроваджена заборона відключення стратегічно вразливих об’єктів. У лютому ця заборона була скасована, і коли виник борг – почали відключати. Два тижні тому ми знову цю постанову провели. Від учора (9 квітня – ред.) знову заборонено відключати. Відключень більше не буде», – запевнив Біденко.

Loading...