live

Крим пам’ятає, хто така Поклонська: у Меджлісі дорікнули Зеленському з приводу симпатиків-українофобів

ZIK

Підтримка одіозних російських політиків із відвертою антиукраїнською позицією є дуже показовою.

Це зауважив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Представник кримськотатарського народу звернув увагу на те, що депутат російської Держдуми від окупованого Криму Наталія Поклонська висловила симпатію на адресу кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

«Ми особисто мали можливість дізнатися, хто така Поклонська – так званий прокурор окупованому Криму до 2016-го року, а зараз – депутат Держдуми РФ. Її заяви на підтримку Зеленського викликали в Криму значний резонанс, і не тільки серед кримських татар.

Також ми пам’ятаємо про Жириновського та інших українофобів, які не приховують радості, що Зеленський пройшов до другого туру виборів», – підкреслив Ахтем Чийгоз.

Заступник голови Меджлісу впевнений, що після таких заяв ставлення суспільства до віртуального кандидата має змінитися. Адже підтримка одіозних російських політиків із відвертою антиукраїнською позицією є дуже показовою.

Також лідер кримських татар прокоментував позицію штабу Петра Порошенка, який закликає українців не обирати кандидата, за яким нібито стоїть президент РФ Володимир Путін. Зважаючи на те, що виборець міг образитися через таке протиставлення, Ахтем Чийгоз впевнений, що «кожен у цьому побачив своє».

«Якщо людина невідома в ролі політика, а тільки висловлює образи в бік нації та держави протягом багатьох років, то яка з нею може бути асоціація?», – зауважив Ахтем Чийгоз.

Нагадаємо, раніше скандально відомі російські актори-українофоби Іван Охлобистін і Михайло Пореченков записали декілька відео, де висловили підтримку шоумену, кандидату в Президенти України Володимиру Зеленському.

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаLoading...
Loading...
Loading...