Характеристика Зеленському від Меджлісу: Замість програми – багаторічні образливі жарти

ZIK

Уперше в Україні склалася ситуація, коли про кандидата на президентський пост недостатньо інформації. Такого не було навіть за Януковича.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

Ахтем Чийгоз під час обговорення теми щодо дебатів між претендентами на президентський пост, які вийшли до другого туру виборів, зауважив, що вперше на його пам’яті такий випадок, щоб щодо кандидата – Володимира Зеленського – було недостатньо інформації.

«Навіть про Януковича ми з лишком і слухали його, і мали всю інформацію. Тут ми лише маємо його образливі жарти багато років, ігнорування війни у принизливій формі… Ми хотіли б поставити питання, щоб почути його чіткі позиції. Ми цього не бачимо. Ми навіть зі штабу цього кандидата постійно чуємо щось обтічне, щось потім маємо домислювати, бо воно не є чітким. Навіть те, що сьогодні – десять перших кроків – вони настільки розмиті», – зазначив Ахтем Чийгоз.

Він наголосив, що країна не хоче обирати «кота в мішку» й додав: те, що відомо про кандидата Зеленського, сильно тривожить. Ахтем Чийгоз наголосив, що саме тому дебати між кандидатами мають відбутися. Він також звернув увагу на те, що зі сторони Зеленського тривають маніпуляції навколо цього питання.

«Ми постійно бачимо від нього шарахання, нестійкість і невизначеність позицій», – зазначив Ахтем Чийгоз і закликав Зеленського дати чіткі відповіді на стратегічні питання.

Як повідомляли, 10 квітня у ВРУ голова парламентського Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький заявив, що людина, призначена радником із гуманітарних питань одного з кандидатів, прямо виступає проти української мови як державної. Він закликав кандидатів у президенти засвідчити свою позицію щодо гуманітарної політики особисто.

Нагадаємо, 9 квітня команда кандидата в президенти Володимира Зеленського оприлюднила імена нових радників у його команді.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...