live
Новини » Політика

Горбач: Білборд Порошенка з Путіним правильний, бо повертає до реальності

Білборд Петра Порошенка з Володимиром Путіним. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Білборд Порошенка, на якому він протиставляє себе Путіну, – правильний, бо повертає до реальності. В Україні немає «партії війни» і «партії миру». Є партія перемоги і партія поразки. І до поразки Україна близька, як ніколи раніше.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимир Горбач.

 

«Нам кажуть, що цей борд розколює країну. Нам кажуть, що і наша мова розколює країну. Нам кажуть, що українська церква теж розколює країну. Та й ставлення до НАТО розколює країну. Хм... А я вам скажу, що країна воює, як видно, з останніх сил. Причому «втомилися від війни» найбільше ті, хто її не бачив», – зазначив він.

«Про всяк випадок нагадую – у нас війна з Пу, а не з По. А в адептів Зе (ім’я їм легіон) – війна з По. Ви кажете, що це маніпуляція, образа інших кандидатів та їхніх виборців, бо вони не Пу. Ок, а чому ви на цьому борді асоціюєте себе чи їх із Пу? До чого там Зе? У нього є свої білборди. Щоправда, немає ні прес-конференцій, ні публічних виступів, ні дебатів, ні аналізів, ні чітких позицій, насамперед, у справі війни з Пу. Тому що Зе – це зеро», – додав політлог.

Читайте більше новин на тему: війна на ДонбасіLoading...
Loading...
Loading...