Новини » Львів 10 квітня, 2019, 17:22
Екс-посадовець міськради, якого затримали на хабарі, звільнений ще в жовтні 2018 р.

У ЗМІ з’явилась інформація про те, що екс-посадовця міської ради – колишнього працівника юридичного департаменту міста Богдана Ваверчака – оштрафували на 850 грн за вимагання 7 тисяч доларів хабара. Як пояснила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, його звільнили з мерії ще в жовтні 2018 року.

Богдан Ваверчак свого часу представляв міську раду у справі про встановлення факту спільного проживання, яка на сьогодні перебуває в Касаційному цивільному суді за позовом мерії, відкрито касаційне провадження. Остаточне рішення наразі не прийнято, повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

«Богдан Ваверчак був звільнений з юридичного департаменту за прогул ще в жовтні 2018 року. Справи, в яких він представляв інтереси міськради, були розподілені між іншими працівниками. По кожній справі ми забезпечуємо належне представництво. Щодо судової справи, мова про яку йде у вироку суду, – то ще в жовтні відкрите касаційне провадження за касаційною скаргою міської ради. Тоді Богдан Ваверчак уже не працював у юридичному департаменті. Остаточне рішення за справою ще не прийнято», – зазначила Гелена Пайонкевич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 21:56 :05