Новини » Події 10 квітня, 2019, 11:15 блоги
«Дулю з маком, а не українську землю»: наші хлопці протистоять ворожим обстрілам
Тарас Грень
військовий журналіст
Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України

Впродовж останньої доби по передових позиціях було здійснено більш ніж півсотні пострілів із застосуванням великокаліберної артилерії. Велике поле у буквальному сенсі «насичене» ямами через періодичні вибухи. А по уламках можна вивчати артилерійське озброєння Російської Федерації – міни калібром 82 та 120 міліметрів, снаряди калібром 152 міліметри, постріли від АГС, СПГ, РПГ… були щедро випущені по позиціях колишніми братами.

Військовослужбовець Микола розповідає: «От бачите, яка яма. Це свіжий слід снаряду, який націлили на знищення бліндажу, так званий «проти бліндажний». Якщо такий снаряд потрапить у сховище, то шансів вижити не буде ні в кого, незалежно від того, скільки накатів дров буде. Він пробиває хоч три, хоч п’ять. І таких по нас випустили не менш ніж тридцять впродовж доби».

Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України

Проводити далі зйомку стало просто неможливо, адже після стрілецького обстрілу ворог розпочав чергову артилерійську «обробку» наших позицій.

Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України

«Ворог думає, що це може нас залякати, змусити відступити. Але дулю йому з маком! А не українську землю! Це моя земля, моїх дітей і моїх пращурів. І ми звідси нікуди не підемо! Якими б страшними снарядами нас не обстрілювали!», – каже оборонець України Анатолій.

Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України

Під час підготовки матеріалу стало відомо, що російські терористичні війська знову випустили по наших мужніх захисниках декілька десятків потужних великокаліберних снарядів. Але, отримавши адекватну відповідь, адепти «русского мира», піджавши хвоста, втекли зі своїх вогневих позицій. І так буде завжди. Бо ми захищаємо від зазіхань східного сусіда нашу державу. І хай ворог знає, що його лють розіб’ється, коли зустрінеться з мужністю українських воїнів.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 03:23 :16