live

Зеленський слабко тримає думку більше кількох секунд, – політолог Палій

ZIK

Володимир Зеленський хоче максимально стиснути дебати, зробити їх дуже короткими і фактично помножити на нуль їхню роль.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Палій.

Пан Палій вважає, що всі заяви Володимира Зеленського про дебати на стадіоні, а не в студії, як передбачено в законі, є через його небажання взагалі брати в них участь.

«Він значно поступається чинному Президенту і в аргументах, і в досвіді. Крім того він слабо тримає думку більше кількох секунд», – зазначив політолог.

За його словами, в США дебати дуже серйозний інструмент, і там вони тривають у три раунди: щодо зовнішньої, внутрішньої і безпекової політики. У нас, на жаль, намагаються продати кота в мішку, бо реального кандидата ховають за екранним персонажем.

«Реальний кандидат де-не-де визирає за образом Голобородька, але він зовсім не відповідає сценічному образу, і його знову ховають. Мені здається, що ця тактика може спрацювати для 30% населення, але для 50% вона напевно не спрацює», – переконаний Палій.

Також ведуча поцікавилася, чи на думку гостя програми всі 30%, які проголосували за пана Зеленського, дивилися серіал. У відповідь пан Палій сказав, що частина з них – це протестний електорат, які просто хотіли показати дулю батькам. Він зауважив, що в Україні дуже довго використовувались російські інформаційні технології, які деморалізували суспільство для того, щоб люди не розуміли свої інтереси. Частина його електорату це якраз частка цієї технології.

«Людям вже не потрібні високі матерії, їм треба комусь дулю показати, в цьому головний мотив їхнього голосування. Вони не думають про майбутнє країни, про мертвих, живих і не народжених», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський». Своєю чергою Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

Водночас увечері 4 квітня переможець першого туру виборів Володимир Зеленський запропонував Юлію Тимошенко ведучою на дебати між ним та чинним Президентом. Після цього Порошенко вдруге відповів Зеленському: «Будьте мужиком, приходьте на дебати».

Як повідомляли, під час засідання Погоджувальної ради ВРУ голова фракції БПП заявив, що чинний Президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати і 14 квітня, і 19 квітня.

Читайте більше новин на тему: дебатиLoading...
Loading...
Loading...