Новини » Політика

Юраш не звертатиметься до правоохоронців через сутичку з Барною

ZIK

Член «Зе!команди» Святослав Юраш розповів, що не звертатиметься до правоохоронних органів через напад на нього народного депутата Олега Барни у коридорі ZIKу.

Про це він розпловів в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Він заявив, що, попри заяви Олега Барни, не ображав українських військовослужбовців, а самого нардепа назвав «самодубом», який вважає, що може нападати на людей, або «займатись тим, чим Барна відомий по всій Україні».

«Щодо дезертирства, то пан Барна не має особливих понять та розумінь процесу. До того ж я нічого не сказав про військовослужбовців, а говорив про Головнокомандувача та його рішення», – зазначив Юраш.

До того ж він наголосив: коли народний обранець у військовій формі вривається на ефір, вважає це «фривольністю» та «свободою до експресії своїх емоцій». Однак, запевнив, що ніяк не реагуватиме на цю ситуацію.

«Не було жодних фактичних поранень чи чогось іншого. На жаль, була ситуація з моєю сорочкою, яку дружина може заладити знову докупи. Однак, якщо говорити про конкретні кроки, я зробив пост, щоб знову показати все те, що знаємо про пана Барну», – підкреслив Святослав Юраш.

Як повідомлялось вчора, нардеп від БПП Олег Барна посварився із представником команди Володимира Зеленського Святославом Юрашем у коридорах телеканалу ZIK – дійшло навіть до рукоприкладства.

Сам ж Барна заявив, що напав на представника команди Зеленського, бо вважає того «дезертиром», який «обгаджує українську армію».Loading...