Новини » Політика 9 квітня, 2019, 21:51
«Я люблю серіал «Свати»: Поклонська розповіла про «психологічний трюк» Зеленського

Депутат російської Держдуми від окупованого Криму Наталія Поклонська висловила симпатію на адресу кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

Відповідний коментар викладено в YouTube.

«Мені Зеленський подобається: він чудовий режисер, чудовий актор. Я дуже люблю його серіал «Свати». Ми з дитиною постійно дивилися», – каже Полконська.

За її словами, коли на вулицях Києва був Майдан, вона не могла нормально спати, їй зважали «майдануті».

«Між чергуваннями – ми добу через двоє чергували – і ось цю добу, коли мені вдавалося перебувати вдома у себе, під будинком внизу кричали ці майдануті... Спати там було неможливо – каструлі стукають, багаття горить, чайок кипить, покришки горять, дим летить», – зазначила Поклонська.

Єдине, що допомагало їй відпочити та спасало від стуків та криків – серіал «Свати».

«Я включала «Свати» в ноутбуці, і ось під цю музику, під їх розмови я засинала...», – зазначає Поклонська.

Вона також підмітила, що Зеленський використав «психологічний трюк», щоб завоювати симпатію народу.

«Його фільм» Слуга народу» – це не просто фільм. Уявляєте за скільки часу вони запланували його, аби вплинути на уми людей. Але тільки люди переплутали: життя – це не художній фільм. Такий трюк психологічний: вплив на підсвідомість. Команда у Зеленського напевно хороша. я не знаю, хто буде хорошим керівником в Україні, але я можу щиро побажати керівнику України, щоб в Україні запанував мир, щоб Україна стала процвітаючою країною і щоб не ділили росіян і українців, тому що ми – один народ. Якщо такий чоло століття прийде, нехай це буде Зеленський, Іванов, Петров, Сидоров – ким би він не був, нехай тільки наведе порядок», – говорить Наталя Поклонська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 07:15 :35