Порвав сорочку: Барна побився із представником Зе-команди

Фото: ZIK. Скрін-шот відео

Нардеп від БПП Олег Барна посварився із представником команди Володимира Зеленського Святославом Юрашем у коридорах телеканалу ZIK – дійшло навіть до рукоприкладства.

Сьогодні Святослав Юраш був гостем програми «Гра з вогнем» з Тетяною Даниленко, де обговорювали тему другого туру президентських виборів та майбутніх дебатів між чинним Президентом Петром Порошенком і шоуменом Володимиром Зеленським. Після завершення прямого ефіру представник команди Зеленського коридорами телеканалу рушив до гримерки, проте його перестрів народний депутат із фракції БПП Олег Барна, який, до слова, не був запрошений на ефір, а спеціально завітав на телеканал, почувши з телеекрану заяви представника Зе-команди.

Конфлікт між нардепом Барною та Святославом Юрашем зафіксувала камера відеоспостереження. Як видно на відео, після словесної перепалки депутат кілька разів стусонув представника Зе-команди і порвав йому сорочку. У конфлікт втрутилася охорона телеканалу ZIK, які спочатку розборонили їх, а потім вивели нардепа із приміщення.

Нагадаємо, народний депутат Олег Барна уже не вперше потрапляє у такі ситуації. У грудні торік Олег Барна та представник ВО «Свобода» Юрій Левченко побилися у прямому ефірі у програмі «Proпарламент».

Наголосимо, телеканал ZIK є доступним майданчиком для абсолютно усіх політичних сил. Телеканал не дає жодних оцінок висловлюванням наших гостей, однак категорично засуджує будь-які прояви агресії як в ефірах, так і в стінах нашого телеканалу.

Читайте також: Нардеп Барна вимагає вибачень від Зеленського 

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...