Новини » Київ 9 квітня, 2019, 5:00
У столиці аварія на тепломережах, без гарячої води залишилися понад сто будинків
Ліквідація аварії на тепломережі. Фото: facebook.com/kyivteploenergo
Ліквідація аварії на тепломережі. Фото: facebook.com/kyivteploenergo

У понеділок, 8 квітня, більше 100 будинків у трьох районах Києва залишилися без гарячого водопостачання через пошкодження тепломереж.

Як повідомляє комунальне підприємство Київтеплоенерго в Facebook, аварії сталися в теплових камерах відразу в трьох районах столиці: Оболонському, Голосіївському та Печерському.

В Оболонському районі через пошкодження в тепловій камері без гарячої води тимчасово залишилися 43 житлових будинки, 2 лікувальних установи, 2 дитячі садки, 2 школи.

У Голосіївському районі подачу гарячого водопостачання тимчасово призупинено до 20 житлових будинків, одного дитячого саду і двох відомств.

У Печерському районі пошкодження в тепловій камері привели до відсутності гарячої води в 28 житлових будинках, 1 лікувальному закладі, 3 дитячих садах, 2 школах і 14 відомствах.

Аварії в Оболонському та Голосіївському районах комунальники обіцяють полагодити до ранку вівторка, 9 квітня. У Печерському районі ремонтні роботи попередньо триватимуть до 13:00 вівторка, 9 квітня. Після ремонтів послуги постачання гарячої води буде відновлено.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 20:12 :36