live
Новини » Світ

У США спіймали велетенську самку пітона

Фото: facebook.com/BigCypressNPS

Дослідники у Флориді спіймали одного з найбільших у світі пітонів – довжина цієї самки склала 17 футів, тобто 5,2 м.

Змія важить 64 кг і була досить великою, щоб з’їсти оленя, повідомляє NDTV, пише НВ.

Дослідники виявили величезну рептилію за допомогою самців пітонів, яких оснастили радіопередавачами. Таке рішення дозволило вченим відстежувати самців і визначати місцезнаходження самок.

«Команда не тільки видаляє інвазивних змій, але й збирає дані для досліджень, розробляє нові інструменти видалення і вивчає, як пітони використовують заповідник», – сказали представники флоридської комісії з охорони дикої природи.

У тілі тварини знайшли 73 яйця. За словами дослідників, пітони не мають природних ворогів у Флориді і швидко розмножуються, створюючи «істотну загрозу для дикої природи».

Бірманський пітон вважається інвазивним видом, так як він вперше з’явився в цьому районі в 1980-х роках. Ці змії можуть знищувати дику природу, вбиваючи дрібних тварин, таких як кролики, птиці і опосуми, і навіть харчуючись істотами розміром з алігатора і дорослого оленя.

Оскільки в південній Флориді зараз налічується від 30 000 до 300 000 пітонів, міністерство внутрішніх справ США заборонило їх імпорт в 2012 році. Флоридська комісія з охорони риб і дикої природи спонсорувала програми полювання на змій.

Але такі зусилля не змогли уповільнити їх поширення, і комісія в 2017 році провела слухання по всьому штату в пошуках творчих ідей для стримування жахливих істот.

Нагадаємо, у штаті Флорида США гігантські пітони загрожують екосистемі.Loading...
Loading...
Loading...