live

Це якийсь анекдот, – нардеп Гузь про депутатське об’єднання «імені Зеленського»

ZIK

Для Володимира Зеленського гра в Парламенті не дасть жодного результату.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Гузь.

За словами пана Гузя, створення одним депутатом нового міжфракційного депутатського об’єднання за наступного президента України Володимира Зеленського – це якийсь анекдот.

«Для Зеленського, який розігрує карту нових політичних фігур без прив’язки до діючих депутатів, ця гра в Парламенті нецікава і не дасть якихось дивідендів. Водночас це виглядає смішно», – зазначив нардеп.

Також на його думку, історія з міжфракційним об’єднанням йде безпосередньо від Віталія Купрія. Політик зауважив, що той теж балотувався в президенти й отримав невелику кількість голосів підтримки, і зараз йому необхідно привернути до себе увагу.

«Я думаю, що після присяги нового президента в Парламенті часто можна буде побачити різні витівки депутатів із метою привернути до себе увагу. Це будуть якісь невідомі люди з невідомими ідеями, які можна назвати «передвиборчими» загостреннями. А це – один із таких початків», – вважає Гузь.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський». Своєю чергою Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

Водночас увечері 4 квітня переможець першого туру виборів Володимир Зеленський запропонував Юлію Тимошенко ведучою на дебати між ним та чинним Президентом. Після цього Порошенко вдруге відповів Зеленському: «Будьте мужиком, приходьте на дебати».

Як повідомляли, під час засідання Погоджувальної ради ВРУ голова фракції БПП заявив, що чинний Президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати і 14 квітня, і 19 квітня.

Loading...