live
Новини » Світ

Трамп знову пропонує розділяти сім’ї мігрантів на кордоні

Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент США Дональд Трамп запропонував повернутися до політики поділу сімей мігрантів на американо-мексиканському кордоні.

Про це повідомляють NBC News і CNN, передає Meduza.

Як стверджують анонімні джерела видань, Трамп упродовж декількох місяців переконував співробітників своєї адміністрації повернутися до цієї практики. Проти виступала міністр внутрішньої безпеки США Кірстен Нільсен, яку президент 7 квітня відправив у відставку.

Трамп запропонував розділяти сім’ї мігрантів, затриманих в США або які просять притулку в країні. На думку президента, це може зупинити зростання кількості мігрантів з Латинської Америки.

8 квітня федеральний суддя в Сан-Франциско заборонив адміністрації Дональда Трампа відправляти в Мексику мігрантів, шукачів притулку в США, на час розгляду їх справ в міграційних судах. Рішення вступить в силу 12 квітня.

У травні-червні 2018 року в США понад дві тисячі дітей мігрантів були розділені зі своїми батьками. Це сталося через оголошення політики «нульової терпимості», при якій затриманих на кордоні мігрантів почали відправляти в тюрми, а їхніх дітей – в центри утримання для неповнолітніх.

Інформація про масові поділах сімей мігрантів викликала протести в США, які підтримала в тому числі перша леді США Меланія Трамп. В результаті Дональд Трамп заборонив практику поділу сімей.

Нагадаємо, Мальта та Італія не хотіли приймати корабель з 64 врятованими мігрантами.Loading...
Loading...
Loading...