Новини » Політика 9 квітня, 2019, 13:36
Сироїд: Більшість парламентарів не стримуватимуть себе, щоб «перевзутись» у іншу політсилу
ZIK
ZIK

Українському парламенту бракує ідеології, на відміну від корупції і олігархічних змов. Адже 55% народних депутатів є новими обличчями, які «не цурались грошей» ще у першу бюджетну ніч. Саме вони можуть швидко змінювати політичні сили, зокрема перед другим туром президенстських виборів.

Про це в ефірі програми «Гра у класику» на телеканалі ZIK розповіла заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

«55% людей, які є в українському парламенті, потрапили туди вперше. Велика частина з них дуже швидко загубила цноту ще під час першої бюджетної ночі. Саме тоді, коли «звучав шурхіт грошей» і можна було поживитися майже не напружуючись», – сказала Сироїд.

За її словами, з часом люди стали залежними від корупції і олагірхічних змов.

«Українській Верховній Раді бракує ідеології, але дуже не бракує корупції і олігархічних змов. Якщо подивитися на нинішній парламент, навіть, не виникає питання, що їх має стримати, щоб не «перевзутись» у іншу політичну силу і стати симпатиком іншого кандидата в президенти», – зазначила політик.

Вона також наголосила, що для більшості людей, які перебувають в парламенті, влада залишається самоціллю, аби мати доступ до перерозподілу податків.

«Деякі нардепи мають намір ще трохи вкрасти. І чому б їх зміна головного актора в цьому перформансі мала би бентежити? Є лише близько 60 осіб на загал у парламенті, які мають свою позицію. І я вважаю, що це непогана кількість, адже раніше і таких не було. Вони виникли після Майдану», – дадала Сироїд.

Нагадаємо, Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський».

У свою чергу, Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський». 

Пізніше Порошенко запросив Зеленського для проходження медичної експертизи у медичному пункті НСК «Олімпійський», який Зеленський сам обрав для проведення дебатів.

Сьогодні вранці Володимир Зеленський таки здав аналізи, однак не на «Олімпійському», а в одній з приватних клінік. Водночас Порошенко прибув на стадіон «Олімпійський», щоб здати аналізи перед дебатами.

Медики, які брали аналізи в Петра Порошенка повідомили, що за результатами швидких тестів, організмі Президента не виявили психоактивних речовин. Більш ґрунтовні результати дослідження обіцяють оприлюднити пізніше.

До слова, Громадський рух «Чесно» закликає кандидата у президенти Володимира Зеленського оприлюднити декларацію за минулий рік.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 08:12 :25