Новини » Політика 9 квітня, 2019, 12:31
СБУ перевірить фінансування виборчої кампанії Зеленського російськими спецслужбами
Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Служба безпеки України отримала звернення центру «Миротворець» щодо фінансування виборчої кампанії кандидата в президенти України Володимира Зеленського з боку російських спецслужб і займеться цим питанням.

Про це повідомила агентству Інтерфакс-Україна речник СБУ Олена Гітлянська.

«Отримали звернення. Головне слідче управління вивчатиме», – сказала О.Гітлянська у вівторок.

У зверненні центру «Миротворець» від 7 квітня, фотокопію якого оприлюднено у Twitter цієї організації, зокрема, зазначено, що 25 лютого 2019 року ці фірми отримали відомості про те, що «спецслужби російського агресора і створені ним терористичні організації беруть безпосередню участь у фінансуванні виборчої кампанії кандидата в президенти України Володимира Зеленського».

Джерело: myrotvorets.center
Джерело: myrotvorets.center

Це звернення адресовано СБУ, Раді національної безпеки і оборони України та Верховній Раді.

РНБО відреагувала на це звернення. «Щодо звернення до РНБО України центру «Миротворець» повідомляємо наступне. До Ради національної безпеки і оборони України надійшов лист про втручання ФСБ РФ у вибори президента України. Згідно із законодавством, РНБО України не має повноважень здійснювати оперативно-розшукову діяльність, щоб перевірити наведені факти, тому отримані матеріали направлено... до Служби безпеки України», – йдеться в повідомленні на сторінці РНБО у Facebook.

Сайт «Миротворець» створено в 2014 році, позиціонує себе як інтернет-представництво Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки громадян».

Читайте також: Черненко назвав прізвища політиків, які фінансують кампанію Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 06:56 :34